top of page

About Us

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polityka prywatności służy jako pomoc w zrozumieniu, jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy. Te informacje są ważne, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem. Korzystając z usług (dalej łącznie „Usługi” a osobno „Usługa”) Krystian Guzowski AdPlaner (dalej „AdPlaner” ) powierzasz nam swoje informacje. Zdarza się również, że informacje to powierzasz również naszym zaufanym partnerom (dalej „Zaufani Partnerzy”) czyli stronom trzecim, które istnieją w środowisku naszych Usług. Współpracujemy z nimi aby zapewnić Ci Usługi na najwyższym poziomie, jak również którzy realizują działania marketingowe, którzy bezpośrednio lub pośrednio zlecają nam działania marketingowe w środowisku naszych Usług (dalej „Klienci”).

JAKIE DANE PRZETWARZAMY?

Przetwarzamy dane, które podajesz, pozostawiasz lub do których możemy uzyskać dostęp w ramach korzystania z Usług, witryn czy aplikacji, witryn i aplikacji naszych Zaufanych Partnerów i innych lokalizacjach w sieci Internet, w tym udostępnianych przez Ciebie w historii przeglądania witryn i aplikacji. Przetwarzamy dane, które są niezbędne do udostępnienia Tobie kont lub profili w Usługach np. adres e-mail, imię, nazwisko, wiek, płeć, miasto, datę urodzenia) które nam podajesz np. w ramach formularzy lub okien dostępnych w naszych Usługach, sondach, ankietach czy badaniach. Przetwarzamy również dane, które pozostawiasz w ramach poruszania się po naszych Usługach (m.in. te, które pozostawiasz w tzw. plikach cookies), dane o odwiedzanych witrynach, aplikacjach i interesujących Cię treściach, w tym reklamowych, Twoje wyszukiwania, Twoje kliknięcia, sposób w jaki korzystasz z naszych Usług a także dane z witryn naszych Klientów i Zaufanych Partnerów, w tym historie Twoich zakupów, w szczególności dokonywanych po kliknięciu w reklamy dostarczane Tobie w środowisku naszych Usług. Przetwarzamy dane o Twojej aktywności w ramach usług, portali, serwisów internetowych i aplikacji AdPlaner, naszych Zaufanych Partnerów i innych lokalizacji w sieci Internet oraz informacje przechowywane na urządzeniach końcowych z których korzystasz, w tym informacje o przeglądarce, a także dane o Twojej dokładnej lokalizacji geograficznej.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zapisane między innymi w plikach cookies instalowanych na naszych witrynach i aplikacjach jak i na witrynach i naszych Zaufanych Partnerów jak i w innych lokalizacjach w sieci Internet czyli poza usługami, portalami i serwisami internetowymi AdPlaner.

Wyświetlane reklamy i materiały redakcyjne będą targetowane oraz profilowane z wykorzystaniem Twoich danych.

Targetowanie to proces polegający na doborze docelowej grupy odbiorczej, która jest w największym stopniu zainteresowana danymi materiałami redakcyjnymi jak i reklamowymi. Profilowanie to proces zautomatyzowanego przetwarzania Twoich danych, który polega na wykorzystaniu Twoich danych do oceny niektórych czynników charakterystycznych dla Ciebie, w szczególności do analizy lub prognozy Twoich zainteresowań albo Twoich innych zachowań, np. wiarygodności w sieci Internet, lokalizacji, przemieszczania się, preferencji konsumenckich, światopoglądowych czy zawodowych.

  • Twoja aktywność w ramach usług, portali, serwisów internetowych i aplikacji AdPlaner i naszych Zaufanych Partnerów w szczególności materiały redakcyjne, z których korzystasz;

  • Twoja aktywność i interakcje z materiałami reklamowymi;

  • Twoja lokalizacja, wielkość miejscowości z której pochodzisz;

  • informacje przechowywane na Twoich urządzeniach końcowych, w szczególności takie jak rodzaj urządzenia końcowego, rodzaj przeglądarki, system operacyjny z którego korzystasz, język ustawiony w systemie operacyjnym z którego korzystasz.

Informacje o Twoim profilu mogą być wykorzystywane do profilowania reklam i treści w usługach, portalach, serwisach internetowych i aplikacjach AdPlaner i naszych Zaufanych Partnerów jak i w innych lokalizacjach w sieci Internet, czyli poza usługami, portalami i serwisami internetowymi AdPlaner.

Odnosi się to zwłaszcza do sieci reklamowych, które zbierają i pośredniczą w sprzedaży reklam. Sieci reklamowe zbierają dane o użytkownikach z wszystkich witryn współpracujących z tymi sieciami i następnie wykorzystują je do wyświetlania reklam jak najlepiej dopasowanych do Twoich zainteresowań.

Przetwarzanie przez nas Twoich danych które podajesz, pozostawiasz lub do których możemy uzyskać dostęp w ramach korzystania z Usług, witryn czy aplikacji AdPlaner jest niezbędne do świadczenia przez nas Usług drogą elektroniczną ze względu konieczność dopasowania wszelkiego rodzaju treści do Twoich zainteresowań, umożliwienia Ci bezpiecznego i optymalnego korzystania z naszych Usług.

bottom of page